Eesti English Русский
Ilusalong Viljandis

Püsimeik

Kulmud karvatehnikas  150€  
Kulmud hajutustehnikas 150€
Silmalainer 110€
Ripsmete vaheline täitmine 100€
Alumine silmalainer 50€
Huulete kontuur-hajutusega 160€
Huuletetäitmine 180€
Püsimeigi hooldus  1-3 kuu sees peale protseduuri 50€


Püsimeik ehk mikropigmenteerimine on meik, mis püsib 3-5 aastat.Värvaine kantakse naha pindmisele kihile, mistõttu aja jooksul naha uuenemise käius ja valuse toimel värvipiment tuhmub.
See on ka peamine erinevus võrreldes keha tätoveerimisea,kus värviline tint kantakse sügavale nahakihti-kuhu see jääb alatiseks.
Püsimeigiga on võimalik täita kulmujoont, imiteerida kulmu karvakesi karvatehnikaa, värvida ära ripsmetevaheline kontuur, teha kaunis lainerjoon nii üla-kui alalaule ning kontuurida ja värvida huuled.
Protseduuri kirjeldus
Kosmeetik joonistab kontuurpliiatsiga ette sobivad jooned, et tekiks kliendile parem ettekujutus lõpptulemusest.Valitakse sobivad püsivärvi toonid arvestades kliendi soovidega.Nahapind kaetakse eelnevalt tuimestava kreemiga ning spetsiaalse aparaadi abil kantakse värv naha pindmisele kihile.
Protseduuril kasutatakse vaid ühekordseid steriilseid nõelu.
Protseduur võib olla natukene valulik,kuid kuna kõigil on erinev valulävi siis ka protseduuri valulikkus on individuaalne.
Sõltuvalt valitud piirkonnast ja piirkondade arvust võtab püsimeigi tegemine aega 1,5 kuni 3 tundi.
Püsimeiki saab läbi viia juhul,kui kliendil ei ole vastunäidustusi ;
kalduvus keloidarmide tekkele,kasvajad,hepatiit( kõik vormid), HIV,põletikulised reaktsioonid nahal,psoriaas,rasedus ja rinnaga toitmine,südamehaigused.
Kordusprotseduur ehk korrigeerimine on soovitav teha 4-8 nädala möödumisel pärast protseduuri.Kahjuks vajab enamus püsimeigi protseduuridest korrigeerimist-see on tingitudsellest ,et värvipigmet jaotub nahas ebaühtlaselt.
Kodune hooldus järgneva 4-5 päeva jooksul tuleb kulmusid pühkida vees niisutatud vatipatjadega, huuli kreemitada Bebanthen salviga ning paistetunud silmadele võib teha külmakompsesse.
Kaks nädalat ei ole soovitav

¤ koorikuid ära kraapida ¤käia saunas,solaariumis,ujumas,päevitada ¤kasutada pimenteeritud kohal kosmeetikat ¤ kasutada koorimiskreeme ¤ kui huultel on tehtud püsimeik siis mitte suudelda 

UUS!!! KERASILK KERATIN TREATMENT 

Siidised,siledad juuksed kuni 5 kuuks.

BDR ehk naha bioloogiline koorimine on eriline naha uuendamise-, taastamise võimalus, olles üks kõige tõhusam võimalus, mida sab kasutada erinevate nahaprobleemide korral.Peale hooldust tasanduvad peened pindmised kortsukesed.Koheselt nähtav nahajume värskus.

BDR näohooldus 28€

Õpilastele näohooldus 20€