Eesti English Русский
Ilusalong Viljandis

Maniküür

UUSIM SAAVUTUS NATURAALSETELE KÜÜNTELE, PÜSILAKK!
 
GEELLAKIGA MANIKÜÜR :  PAIGALDUS   13-15€
Küünelakk mis ei kooru, tugevdab naturaalset küünt ja püsib 2-4 nädalat.
 
GEELLAKIGA MANIKÜÜR :  HOOLDUS   15-18€
 
MANIKÜÜR  10€
Hoolduse käigus antakse küüntele sobiv kuju, töödeldakse küünenahad,  teostatakse massaaž ja kantakse peale kreem.
 
MANIKÜÜR LAKIGA  12€

SPA MANIKÜÜR 18€
Spa maniküür on sügav niisutav hooldus, mis muudab teie käed pehmeks, ergutab küüntekasvu, toidab küünenahku, parandab vereringet ja trimmib nahka.  Selle meeldiva hoolduse käigus kooritakse käed, järgneb pehme ja trimmiva õliga massaaž, seejärel kantakse kätele sügav niisutav mask, töödeldakse küünenahad ja antakse küüntele sobiv kuju.
O.P.I nahakoorijate eeliseks on, et tooted rikastatakse suhkrukristallidega, samas kui enamus koorijad sisaldavad soola. Suhkur on tunduvalt nahasõralikumad tagades parema resultaadid.
 
KÄTE PARAFIIN HOOLDUS  8€ 
Koheselt on nahal tunda meeldivalt hellitavat ja rahustavat soojust. Parafiin on suure soojamahutavusega ning toimib kui minisaun. Kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse ja  parandab naha verevarus .Kuiv nahk muutub koheselt pehmeks ja siidiseks.
 

UUS!!! KERASILK KERATIN TREATMENT 

Siidised,siledad juuksed kuni 5 kuuks.

BDR ehk naha bioloogiline koorimine on eriline naha uuendamise-, taastamise võimalus, olles üks kõige tõhusam võimalus, mida sab kasutada erinevate nahaprobleemide korral.Peale hooldust tasanduvad peened pindmised kortsukesed.Koheselt nähtav nahajume värskus.

BDR näohooldus 28€

Õpilastele näohooldus 20€