Eesti English Русский
Ilusalong Viljandis
  

Küünetehnik


 
GEELKÜÜNTE PAIGALDUS (ühe värviline) 25€
GEELKÜÜNTEPAIGALDUS (maalingud) alates 28€

Oma küüned viilitakse lühikeseks ja karestatakse et tagada parem haakumine.Klient valib endale sobiliku pikkuse ja kuju. Tugevuse ja lõpliku vormi saavutamiseks kaetakse küünepind geeliga. Võimalik on ka prantsuse maniküüri stiilis geelküüned (otsad valged). Selleks kasutatakse lumivalget geeli.Lõpptulemus jääb väga glamuurne ja hoolitsetud. Geeli alla saab joonistada ka mustreid. Prantsuse küüneots või värviline geel küüneplaadil püsib veatult järgmise hoolduseni.
 
GEELKÜÜNTE HOOLDUS    alates 18€
 
ÜHE KÜÜNE PARANDUS  3€
ÜHE KÜÜNE EHITUS SABLOONIGA 5€
 
NATURAALSETE KÜÜNTE TUGEVDAMINE GEELIGA    20€
Läbipaistev küünehooldusgeel ,mis tugevdab  naturaalset küünt. Geel kantakse oma küünele kattekihina ja lastakse kuivada UV-lambi all 2min.Küüs jääb tugev, elastne ja läikega. Võimalik on geelikihtide vahele teha püsi prantsuse maniküür ja joonistada ka maalinguid (mustreid) mis püsib veatult järgmise hoolduseni. Hoolduses soovitav käia iga 3-4 nädala tagant ,oleneb küüne kasvust.  

BIOGEELIGA KÜÜNTE TUGEVDAMINE (ühe värviline) 15€
BIOGEELIGA KÜÜNTE TUGEVDAMINE (maalingud) alates 18€
 

UUS!!! KERASILK KERATIN TREATMENT 

Siidised,siledad juuksed kuni 5 kuuks.

BDR ehk naha bioloogiline koorimine on eriline naha uuendamise-, taastamise võimalus, olles üks kõige tõhusam võimalus, mida sab kasutada erinevate nahaprobleemide korral.Peale hooldust tasanduvad peened pindmised kortsukesed.Koheselt nähtav nahajume värskus.

BDR näohooldus 28€

Õpilastele näohooldus 20€