Eesti English Русский
Ilusalong Viljandis

Kosmeetik

Sinu nahk on hindamatu vara , mis väärib parimat hooldust- professionaalset lähenemist.
Academie Scientifique de Beaute professionaalsed näohooldused, mis sobivad hästi nii naistele kui meestele

ÕPILASE NÄOHOOLDUS       15€
Algpuhastus, toniseerimine, koorimine, mehaaniline puhastus,rahustav mask, kreem
 
KLASSIKALINE NÄOHOOLDUS   20€
Algpuhastus, toniseerimine, koorimine, mehaaniline puhastus, rahustav mask ,kreem.

KLASSIKALINE NÄOHOOLDUS MASSAAZIGA  25€
Algpuhastus, toniseerimine, koorimine,eriampull ehk seerum vastavalt naha vajadustele, dekoltee-,kaela-,näo massaaz, mask, kreem.
 
 

BEAUTY DEFECT REPRAIR e. naha bioloogiline koorimine    28€    Õpilastele 20€                      
Bioloogiline naha koorimine on eriline naha- uuendamise, -taastamise võimalus, olles üks kõige tõhusam võimalus, mida saab kasutada erinevate nahaprobleemide korral. Selle meetodi puhul eemaldatakse naha pinnalt elutute naharakkude kihid, et all asuvad noored, funktsioneerivad rakud saaksid kasvada ja jaguneda. Bioloogiline koorimine on elutute naharakkude kontrollitud pindmist eemaldamist. Peened pindmised kortsud tasanduvad. Koheselt tuntav ja nähtav nahajume värskus. Parem aktiivainete imendumine.
 
 
EKSKLUSIIVNE NÄOHOOLDUS ULTRAHELIGA  25€    
Hes Spatula Beauty Instrument on elektrokosmeetiline programmeeritud aparaat, mis seob ühte aparaati täiustatud kujul ultraheli erinevad programmid ja iontoforeesi, mis omavad erinevaid kasutusvõimalusi ja tavaliselt esinevad erinevates aparaatides. Aparaadis on kasutusel uue põlvkonna ultrahelisüsteem.Kombineerides neid meetodeid professionaalses nahahoolduses on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi naha süvapuhastuse läbiviimises, naha seisukorra paranemises ja vananemisnähtude vähenemises. Lähtudes ultraheli füsioloogilistest toimetest on kompleksse ultrahelihoolduse ja naha süvapuhastuse läbiviimiseks välja töötatud spetsiaalne ravikosmeetikasari Anesi Induction O2, et tagada protseduuri ohutus ja  tulemuslikkus.

ULTRAHELI NÄOHOOLDUS ÕPILASESE ( kuni 18a.)   15€

 

ACADEMIE ERIHOOLDUSED;

  ¤ SOIN OXYGENANT STIMULANT , HAPNIKUHOOLDUS    50€
Hapnikuhooldus parandab stressis nahka,keskkonnasaastatusest( sigaretid, UVkiirgus, kliima ja sellest tingitud temperatuuri kõikumised) tekkinud nahavigu.Hooldus leevendab naha ülitundlikkuse reaktsioone. Sobib ka väga tundlikule nahale. Hoolduse mõjul nahk pehmeneb märgatavalt ja muutub väliskeskkonna mõjudele vastupidavamas. Hooldus sobib igale nahatüübile.

  ¤SOIN DESENSIBILISANT ANTI-ROUGEURS  50€
Naha tundlikkuse reaktsioone vähendav, naha punetuse vastane hooldus. Hooldus värskendab ja rahustab tundliku naha silmapilselt. Samuti on hooldusel tursetevastane toime. Pingul ja kiskuv tunne nahal kaob, jume ühtlustub ja saab tagasi oma terve sära. Hooldus sobib ennekõike ärritunud, tundlikule ja kuperoossele nahale.

  ¤SOIN AU COLLAGENE   65€
Kollageenihooldus on mõeldud enneaegsete vananemisilmingute vastase niisutava hooldusena. See näo-ja silmaümbruse hooldus tervendab ja pinguldab nahka, tasandades edukalt miimilisi kortsukesi.
Spetsiaalse kollageeniseerumiga immutatud siidimask annab nahale noorema ja värskema jume juba peale esimest hooldust. Hooldus sobib igale nahatüübile, kuid eriti soovitatav nahale, millel vananemisilmingud.

 ¤SOIN HYDRSTION OPTIMALE   50€
100% niisutav hooldus kõikidele nahatüüpidele, mis tagab nahale kolmekordse niisutava toime. Hoolduse põhikomponent- õunavesi-niisutab naha ilma rasuse, õlise järeltundeta. Hooldus sobib siluma miimilisi kortsukesi, pehmendab nahka ja taastab naha kauni sära. Väärt hooldus igale nahatüübile, kuid vägavajalik hooldus kuivuse käes kannatavale nahale.

 ¤SOIN PURETE OPTIMALE

S`okiteraapia liigrasusele nahale. Hooldus reguleerib naha rasueritust, on sügavpuhastava toimega. hoolduses kasutatav rasusele nahalesobiv aktiivaine tagab puhta ja särava naha,mis ei läigi rasuselt. hooldus sobib ennekõike rasuseleja akne nahale.

  ¤SOIN AROMA LUMIERE  60€
Säraandev Aromatherapie hooldus. Sobib igale nahatüübile ka väga tundlikule. Hooldus teostatakse 100% puhaste, naturaalsete eeterlike õlidega, mis vastavad  naha vajadustele; naha rakkude taastootmiseks ( pinguldav ), kuiva naha toitmseks, naha niisutamiseks, naha puhastamiseks, probleemse ja rasuse naha korral.

  ¤ SOIN AROMA EXPRESS  30€
Kiire ja efektiivne hooldus lõuna pausi täitmiseks !
Hooldus teostatakse 100% puhaste ja naturaalsete essentsõlidega, mille tulemused nahal koheselt nähtavad. 45 minutiga taastatakse naha sära ja taastub naha niiskustasakaal


  
TSELLULIIDIHOLDUS   20€        
Koorimine, keem,massaaz. Hooldus probleemsetele piirkondadele, mille eesmärgiks on  naha struktuuri parandamine, tselluloidi  ja rasvkoe vähendamine, ainevahetuse ja lümfiringe kiirendamine ning keha ümbermõõtude vähendamine.
 
DEPILATSIOON:

      
Kulmud  3€
      Ülahuul   3€                                            
      Lõua piirkond 3€
      Ülahuul ja lõuapiirkond 5€
      Kaenlaalused 7€
      Käed 12€
      Kõhupiirkond 4€
      Sääred 10€
      Sääred ja põlved 12€
      Reied 13€
     Jalad (sääred,põlved jareied) 20€
     Bikiinipiirkond 8-10 €
     Bikiin ( kõhu-,häbeme,-reite siseküljed ja tuhara piirkond) 20€
     Brasiilia bikiin  22€
 
KÕRVAUGUD   15€
ESTELLE on  Muller Holdings Company`st, mis on tegelenud kõrvarõngaste ja tarvikute tootmisega üle 20 aasta. ESTELLE´iga on kõrvarõngaaukude tegemine turvalisem. Tänapäeval on aga paljudel hirm saada kõrvarõngaaugustamise teel mõni nakkushaigus. Enam ei ole vaja hirmu tunda, sest ESTELLE on turule toonud turvalisema augustamissüsteemi. ESTELLE kassetisüsteem on tunnustatud Tervisekaitseameti poolt ja sellel on maksimaalne kaitse AIDSì  ja B-hepatiidi vastu, kuna kõrvarõngad on steriliseeritud vastavalt meditsiinilistele nõuetele. Kõrvarõngad on ühekordses steriilses pakendis.
Pakume spetsiaalsest implanteeritavast kirurgilisest terasest kõrvarõngaid, mida on ülekullatud ja poleeritud kujul. 24 karaadise kullaga ülekullatud kirurgiline teras on 100% nikli vaba ja seega ei ole ohtu allergiale.  Kõrvarõngaid on kahes suuruses, erinevate kujundite ja värviliste kivikestega.
 
 
  
 

UUS!!! KERASILK KERATIN TREATMENT 

Siidised,siledad juuksed kuni 5 kuuks.

BDR ehk naha bioloogiline koorimine on eriline naha uuendamise-, taastamise võimalus, olles üks kõige tõhusam võimalus, mida sab kasutada erinevate nahaprobleemide korral.Peale hooldust tasanduvad peened pindmised kortsukesed.Koheselt nähtav nahajume värskus.

BDR näohooldus 28€

Õpilastele näohooldus 20€