Eesti English Русский
ilusalong

Juuksur

               
                               Juuksuri teenused naistele ,meestele ja lastele.
 

MEESTE JUUSTE LÕIKUS  

     Meeste juukselõikus masinaga  5-7€  
     Meeste juukselõikus masina ja kääriga  8-10€   
     Meeste juukselõikus   kääriga  10-15€  
        
TREIBLID (masinaga juukselõikus tattoo) al. 5€  
                       
NAISTE JUUSTE LÕIKUS  

   Pikkade juuste sirgelõikus 8€
  Juuste järku lõikus 10-15€
  Juustelõikus lühikesed juuksed 10-15€
  Stiilimuutus 13-18€ 


TUKALÕIKUS  2-5€          

     
LASTE JUUKSELÕIKUS (alla 7 aastane) 5-8€  

HG JUUKSELÕIKUS  15-18€
HG JUUKSELÕIKUS RAVIMASKIGA 18-22€


  
JUUKSE LÕIKUS KUUMAKÄÄRIGA  18-22€                                                                                    Juuksur valib  Sinu juustele vastava temperatuuri ja kogu lõikus tehakse püsiva kuumusega Läbi kuuma lõikamise parandatakse juuste tervisliku seisundit.
THERA-cut on juukselõikuse uus meetod, mis sobib kõikidele juuksetüüpidele, nii pikkadele kui lühikestele, nii trendikatele kui klassikalistele ja kõikidele klientidele - nii noortele kui vanadele. 
Selles toimib üheaegselt kaks olulist tegevust- juuste lõikamine ja nende otste sulgemine. Juuste väljanägemise kohene ja märgatav paranemine ka kehvade juuste korral. Kauapüsivad ilusad terved juuksed
Peened juuksed: Omandavad rohkem kohevust ja mahulisust, täiesti uus elamus nii meestele kui ka naistele, mida me meelsasti aktsepteerime. Juuksed, mis varem ei kasvanud pikaks, tugevnevad nüüd ja kasvavad pikaks. 
Juuste välja-langemine: Paljudel juhtudel peatub juuste väljalangemine ja juuksed kasvavad paksemaks. Hargnevad otsad: THERA-cut juukselõikuse puhul pole see enam probleemiks. Tuleb regulaarselt lõigata Püsilokid: THERA-cut juukselõikusega muutuvad juuksed elastseteks ja vetruvateks. Püsilokid saavad endale “uue elu”. Elutud, murduvad juuksed: Omandavad uut elujõudu ja muutuvad säravamaks, elastsemaks ja kammitavamaks.
 

KUUMA KÄÄRI JUUKSELÕIKUS RAVIMASKIGA  28-35€

KUUMA KÄÄRI JUUKSELÕIKUS KOOS KERATIIN RAVIGA 40-50€

 
JUUKSEPESU RAVIVA JA HOOLDAVA MASKIGA  15€                                                                        (Hind sisaldab juuksepesu, ravišampooni, ravimaski, kuivatust, viimistlusvahendeid ja päevasoengut)

JUUSTE KERATIINRAV   25-35€
Raviprotseduur tugevdab ,taastab ja kaitseb Sinu juukseid ning selle tulemusel saad endale siledamad ja tervemad juuksed.
Hooldus ei ole keemiline ega kuidagi kahjulik juustele.Keratiin kaitseb ja tugevdab meie juukseid looduslikul moel.
Keratiinravi;

1.Juuksed pestakse spetsiaalse shampooniga.
2.Juukseid täiustatakse süvahooldusspreiga.
3. Keratiin mask

UUS!!! COCOCHOKO KERATIINIHOOLDUS   alates 50€

Uus vastavalt juuksetüübile kohantatav juuksehooldus. Kontrollimatud, lokkis ja kahused juuksed muutuvad peale hooldus siidiseks, pehmeks ja siledaks.Hoolduse mõju toimub väga juuksesõbralikus keskkonnas, mis ei riku juukseid,vaid teeb nad terveks, tugevaks ja läikivaks.
koostises on glüoksüülhape ja siluvad koostisained (keratiin-ja siidiproteiinid) Loob uued keratiinsidemed juukses ja stabiliseerib uue juuste kuju kuni 5kuuks. 
JUUKSEVÄLJALANGEMISVASTANE RAVI  13€                                                                                    (Hind sisaldab juuksepesu, ravišampooni, palsamit, raviseerumit Antage Serum Auxina Plus, peamassaaži, kuivatust, viimistlusvahendeid ja päevasoengut)                                                                   ANTAGE SERUM AUXINA PLUS  RAVI JUUSTE VÄLJALANGEMISE VASTU. Argaaniaõli ja keratiin ühtlustavad ja stimuleerivad, antioksüdant ja rekonstrueerimise omadused võidelda juuste välja- langemise vastu ja pikendab juuste kasvufaasi. Neutraliseerib vabu radikaale, aeglustab folliikulite vananemist, tugevdab ja annab juustele jõu ja läike. Et saada parim tulemus oleks hea kasutada 3 korda nädalas.
 
JUUKSEVÄLJALANGEMISVASTANE RAVI  DARSONVALISATSIOONIGA       16€ 
                                                                                           Ravikuur (10 korda)  130€                                  Hind sisaldab juuksepesu, ravišampooni, palsamit, raviseerumit Antage Serum Auxina Plus, peamassaaži, kuivatust, darsonvalisatsiooni ravi, viimistlusvahendeid ja päevasoengut)         
DARSONVALISATSIOON  On nõrk impulssvahelduvvool, mida kasutatakse lokaalseks raviks. Ravib neurootilisi peavalusid, juuste väljalangemist, lokaalseid vereringehäireid, troofilisi haavandeid, nahasügelust, naha kosmeetilisi defekte. Parandab kudede ainevahetust , kudede pindmist verevarustust , spasmolüütiline ja valuvaigistav toime.  
          
JUUSTE VÄRVIMINE   
Väljatoodud orienteeruvad hinnad, täpne hind oleneb kasutatud värvi kogusest. Hind sisaldab juuksepesu, juuksekuivatust, viimistlusvahendeid ja päevasoengut.
    Väljakasvu värvimine (kuni 3cm) püsivärviga   23€
                                           Õlivärviga  26€
     Lühiksed juuksed püsivärviga    25€
                                           Õlivärviga  30€
    Poolpikad juuksed püsivärviga  30€
                                           Õlivärviga  35€
    Pikad juuksed püsivärviga  38€
                                           Õlivärviga  45€              

VÄRVIPESU alates  18€

FÖÖNISOENG 

     Lühikesed juuksed (föönisoeng, juuksepesu, viimistlusvahendid )    15€

     Poolpikad juuksed (föönisoeng, juuksepesu, viimistlusvahendid)      20€

     Pikad juuksed (föönisoeng, juuksepesu, viimistlusvahendid)             22€  
                                         

ÜLESPANDUD SOENG  alates 18€  

                                 

PRUUDISOENG  alates 20€    

                                       

LOKISOENG TANGIDEGA ( Hind sisaldab viimistlusvahendeid)

     Poolpikad juuksed  15€

     Pikad juuksed   18€

 

PATSISOENG (Hind sisaldab patsikumme, klambreid, viimistlusvahendeid) alates 8€

    

JUUSTEPIKENDUSED

SLAAVI JUUKSEPIKENDUSED 

     1 salk 40-45cm  2.00€      
   
 
     1 salk 50-55cm  2.20€        

    1 salk 60-65cm   2.30€

  Miks valida slaavi juuksed?

 1) Identsed meie oma juustega, seega saab juukseid pikendades loomuliku ja väga kauni tulemuse;2) Säilivad täpselt sama kaunitena nagu need on paigaldamise hetkel.  Ei ole vaja karta, et peale viiendat pesukorda on teil peas tuhmid ja elutud juuksed, nagu silikoonitatud juuste puhul;3) Ei vaja spetsiaalseid hooldusvahendeid;4) Väga lihtne hooldada, ei lähe takuseks ega pusasse;5) Maksimaalne kandmise aeg, neid võib korduvalt uuesti paigaldada;6) Kannatavad meresoola;7) Magades võib juuksed lahti jätta;8) Suurepärane tulemus värvimisel või keemilisel töötlemisel;

 Belli Capelli pakub juuksepikendusi ainult slaavi päritolu juustest, mida nimetatakse õigustatult maailma parimaiks. Kui tavaliselt kasutavad juuksepikendusi tootvad ettevõtted ohtralt silikooni, et tugevalt töödeldud juustele kaubanduslik väljanägemine ja läige anda, siis slaavi juuste puhul ei ole selle meetodi rakendamine vajalik. Juukseid töödeldakse käsitsi ning väga õrnalt, et säilitada nende loomulik  läige ja elastsus.  Tänu sellele on neid juukseid kerge hooldada ja värvida.
 


EFEKTSALGUD  

             Ühe värvitooniga (üks salk)   2.50€

             Kahe värvitooniga (üks salk) 2.70€

  

TEIP-JUUKSEPIKENDUSED
Femelle Superior sirged teip-pikendused (hind sisaldab materjali ja paigaldust)


40 cm:
40 salku (pikendamiseks, terve pea) 160€
20 salku (tihendamiseks) 100€

55 cm:
40 salku (pikendamiseks, terve pea) 190€
20 salku (tihendamiseks) 130€

TEIP-JUUKSEPIKENDUSED on kokku kleebitud juuksesalgud, mis kinnitatakse oma juuste külge spetsiaalse teibiga.See meetod võimaldab juuksuril paigaldada pikendused kiirelt ja juukseid kahjustamata.

TEIP-juuksepikenduste paigaldamine on kiire, võttes aega umbes 45-60 minutit ja ei vaja eelnevaid hooldusprotseduure. Teibiribad on läbinud edukalt kõik hüpo-allergilised testid. 
TEIP- juuksepikenduste teibid on vaevutuntavad, väga õhukesed ja pehmed, 4 cm laiad ja ümarate nurkadega. Juuksed on alati kergelt läbikammitavad.
TEIP- juuksepikendusi on võimalik kasutada korduvalt kuni 4 korda. 
TEIP- juuksepikendused on valmistatud 100% remijuustest. Naturaalsed inimjuuksed. Ning segunevad ideaalselt oma juustega, luues tihedama ja kaunima väljanägemise.

 

 

 

 

UUS!!! KERASILK KERATIN TREATMENT 

Siidised,siledad juuksed kuni 5 kuuks.

BDR ehk naha bioloogiline koorimine on eriline naha uuendamise-, taastamise võimalus, olles üks kõige tõhusam võimalus, mida sab kasutada erinevate nahaprobleemide korral.Peale hooldust tasanduvad peened pindmised kortsukesed.Koheselt nähtav nahajume värskus.

BDR näohooldus 28€

Õpilastele näohooldus 20€